Over ons

Wat leuk dat je meer wilt weten over De Smaak van Italië. Hier stellen we onze redactie graag aan je voor.

Tip de redactie
Heb je een vraag of een tip (een leuke Italiaanse hotspot, idee voor een artikel, evenement etc.) voor de redactie? Die ontvangen we heel graag! Stuur een mail naar redactie@dsvmedia.nl.
Abonneeservice
Heb je een vraag over je abonnement? Neem dan contact op met onze abonneeservice via smaak@spabonneeservice.nl.

Redactie

Marcel Molenbeek
Uitgever
m.molenbeek@dsvmedia.nl
Esther Sikkink
Hoofdredacteur
esther@uitgeeftak.nl
Olav Hesselmans
Sales
o.hesselmans@dsvmedia.nl
Inger van der Ree
Redacteur
inger@dsvmedia.nl

Liselotte van Leest
Redacteur
liselotte@dsvmedia.nl 
Irene de Waal
Redacteur
irene@dsvmedia.nl

Gastbloggers

Nicola BandiniNicola Bandini
De Toscaan Nicola Bandini houdt ons op de hoogte van de mooiste en leukste plekken in zijn geboorteregio. Samen met goede vriend Edoardo schrijft hij tevens voor mytravelintuscany.com, waar ze samen een persoonlijk reisdagboek bijhoudenLees hier alle blogs van Nicola

 

anouk-klein
Anouk Klein
Anouk Klein studeert Italiaans in Napels. Ze heeft haar baan als redacteur opgezegd voor een sabbatical in De Laars. Voor De Smaak blogt ze over haar belevenissen in de Zuid-Italiaanse stad. Lees hier alle blogs van Anouk. 

 

Jeroen Peeters en Nicole van Wieringen
Deze Italiëliefhebbers runnen al jaren theezaak Teazone en luxe Bed & Breakfast Bouteaque in Maastricht. Het stel heeft een nieuwe droom en dat is een B&B in een echte Italiaanse Trullo. Voor ons bloggen ze over hun Pugliese avontuur in Yours Trulli.

 

Flirten op zijn Italiaans
Nina Schuttert
Nina Schuttert studeerde Italiaanse Taal en Cultuur aan de Universiteit van Amsterdam en woont sinds 2014 in Bologna met haar Italiaanse vriend Andrea en dochtertje Luna. Ze voelt zich helemaal thuis in het Italiaanse leven en deelt de hoogte- en dieptepunten met De Smaak.